×

خدمات پشتیبانی سئو سایت

می‌توان اینگونه بیان کرد که دغدغه اصلی شرکت ها و سازمان ها پس از طراحی سایت، دیده شدن و اطلاع به مخاطبین است. در اینجا این سوال پیش خواهد آمد که چه کار کنیم تا سایت خود را به متقاضیان و مشتریان هر چه بهتر معرفی کنیم. راه کارهای متفاوتی مانند تبلیغات محیطی،‌ تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات آنلاین اولین ایده هایی هستند که به ذهن می‌رسد. در میان این ایده ها،‌ خدمات سئو همیشه از بهترین گزینه ها می‌باشد. چرا که هزینه‌ی آن نسبت به سایر روش ها بسیار مقرون به صرفه بوده و از همه مهمتر اینکه، مشتریان بالقوه را به سمت شما می‌آورد. یعنی اشخاصی که هم اکنون به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند به سایت شما ارجاع داده می‌شوند. در اینجاست که نیاز به خدمات پشتیبانی سئو سایت مطرح می‌گردد.

پشتیبانی و بهبود سئو سایت

خب شما قدم اول را برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک با طراحی سایت استاندارد و بهینه برداشته‌اید. حال نوبت به معرفی سایت و کسب و کار خود به کاربران می‌رسد. در این بستر تمامی عملکرد های شما حساس بوده و رقابت در این عرصه نیاز به هوشمندی و ظرائف بسیار بالایی دارد.

در فضای مجازی با توجه به رقابتی که هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود، مسلما نیازمند خدمات پشتیبانی سئو سایت توسط یک تیم متعهد و با تجربه هستید که دائما در این زمینه در حال تحقیق و بررسی باشند. این تیم همچنین باید در مواقع بروزرسانی الگوریتم های گوگل، اقدامات لازم را در اولین فرصت انجام دهند.

خدمات پشتیبانی SEO

با توجه به رقابتی که دائما در فضای مجازی وجود دارد، دیگر کسب رتبه در صفحه اول گوگل یک پروژه‌ی چند روزه یا چند ماهه نیست و تلاش برای حفظ این رتبه همیشه ادامه دارد. زمانی که شما رتبه ای را در صدر نتایج مربوط به یک واژه کسب می‌کنید رتبه‌ی سایر سایت ها یک پله کاهش یافته و در نتیجه میزان فروش و تماس های آنها نیز کاهش می‌یابد. در مقابل آنها نیز تلاش خود را برای کسب مجدد رتبه و پایین آوردن شما افزایش می‌دهند.

تعرفه خدمات سئو به چه صورت محاسبه می‌شود؟

بدین ترتیب نتایج گوگل دائما در حال تغییر است و اگر می‌خواهید سایت شما در صدر نتایج باقی بماند، نیازمند همکاری با تیم خدمات پشتیبانی سئو سایت به صورت مداوم هستید. همکاری با تیم مجرب رتبه شما را تضمین کرده و در زمان کاهش رتبه، اقدامات لازم را انجام از طرف کارشناسان انجام می‌شود. یک تیم حرفه ای حتی می‌تواند این اتفاقات را تا حدودی پیش بینی کند. در نتیجه با افزایش فعالیت ها از کاهش رتبه های احتمالی جلوگیری می‌کند.

خدمات پشتیبانی ماهانه سئو

برای دیده شدن و حضور در صفحه اول گوگل نیاز به فعالیت متداوم و منظم دارید. این فعالیت شامل بروزرسانی های سایت،‌ رعایت اصول و قوانین موتورهای جستجوگر،‌ تولید محتوا و لینک سازی می‌باشد. در نتیجه تمام آنها در پکیجی به نام خدمات پشتیبانی سئو با عقد قرارداد قابل ارائه می‌باشد.

نگهداری رتبه و پشتیبانی سایت در گوگل

توجه داشته باشید که هیچ وقت نباید اینگونه فکر کنید که پس از طراحی سایت و بهینه سازی، دیگر نیازی به انجام کاری ندارید. فراموش نکنید رتبه ای که در گوگل کسب می‌کنید، همیشگی نیست و باید برای حفظ ارزش و رتبه سایت تلاش کنید.  و همچنین ارتقا دهید و این کار با پشتیبانی متداوم سئو امکان پذیر است.

قرارداد پشتیبانی سئو سایت

توجه داشته باشید که تمامی خدمات مجموعه سرچ لند با عقد قرارداد و با تعهد به کسب رتبه انجام می‌گیرد. در این قرارداد تمام تعهدات مالی و مسئولیت های طرفین و زمان مورد نیاز برای کسب رتبه ذکر شده و مراحل اجرای پروژه سئو سایت به صورت کاملا رسمی می‌باشد.

همچنین در این رابطه قرارداد سئو سایت را نیز مطالعه کنید.

گزارش کار ماهیانه پشتیبانی سئو

پس از عقد قرارداد و برون سپاری پروژه سئو باید معیارهایی که برای اندازه گیری موفقیت در سئو هستند را شناخته و آنها را چک کنید. آمار واقعی در Webmaster tools،‌ Domain Authority (‌میزان قدرت دامنه)‌ و میزان زمان حضور کاربر از جمله مواردی هستند که در گزارش ماهیانه مجری می‌بایست به کارفرما ارسال شوند.

خدمات تیم سرچ لند

چنانچه جهت افزایش فروش و بهبود کسب و کار خود در دنیای مجازی نیازمند یک تیم حرفه ای و متعهد هستید، مجموعه Searchland آماده است تا شما را در این مسیر همراهی و یاری کند.  این مجموعه با بیش از 9 سال تجربه در زمینه خدمات سئو و طراحی سایت اختصاصی ،‌سایت های شرکتی و فروشگاه های اینترنتی، موفق به کسب بیش از ۵۰۰ رتبه در کلمات رقابتی در صدر نتایج گوگل شده است. همین حالا برای خدمات مشاوره سئو با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و کسب و کار خود را متحول کنید.

سوالات متداول

بله، پس از اینکه رتبه مورد نظرتان را در نتایج گوگل کسب کردید. لازم است تا آن را حفظ کنید. این کار تنها با برنامه ریزی و انجام فعالیت های اصولی صورت میگیرد. در غیر اینصورت با افزایش فعالیت رقبا، رتبه ای که کسب کرده‌اید افت می‌کند.
بله، تیم ما به صورت همه روزه روی حفظ، بهینه سازی و کسب رتبه های بهتر فعالیت کرده و این کار بدون وقفه در روز های تعطیل نیز انجام می‌شود.
2 thoughts on “خدمات پشتیبانی سئو سایت
 • اردیبهشت 18, 1398 at 8:24 ق.ظ
  Permalink

  سلام شما خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی به چه صورتی انجام میدید؟‌یعنی تو تعطیلات و پنج شنبه جمعه ها هم روی سایت فعالیت میکنید؟‌

  Reply
  • اردیبهشت 18, 1398 at 8:41 ق.ظ
   Permalink

   اگر منظور شما پشتیبانی در بهینه سازی و کسب/حفظ رتبه است. بله
   تعطیلات در پشتیبانی سئو سایت و خدمات سئو وجود ندارد و امور به صورت بی وقفه پیگیری و اجرا خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.