×

نمونه کار سئو سایت

4.8/5 - (13 امتیاز)

از جمله مهمترین مواردی که می تواند در عقد قرارداد سئو سایت تاثیرگذار باشد، نمونه کار است. شرکت و مجموعه ای که قصد شروع همکاری با آن را دارید، باید دارای نمونه کاری موفق روی کلمات مناسب و مرتبط باشد. به این صورت می توانید تصمیم بگیرید که آیا مجموعه مدنظر، دارای تجربه کافی برای بهبود سئوی سایت شما است یا خیر. در ادامه، برخی از آخرین نمونه کارهای سئو سایت که توسط تیم سرچ لند انجام شده را مشاهده می کنید. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه های دیگر هستید، با ما در تماس باشید.

اهمیت نمونه کار بهینه سازی سایت

نتیجه تمام فعالیت های انجام شده روی سایت را می توان در افزایش ترافیک سایت و اینکه با چه کلمات کلیدی در صفحه نتایج موتورهای جستجو قرار دارد، تشخیص داد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که نتایج SERP (صفحه نتایج موتورهای جستجو) همواره در حال تغییر هستند.

ارتقا در نتایج جستجوی گوگل و دیده شدن توسط کاربران، فرآیندی حساس و نیازمند زمان است. به همین دلیل انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سئو نیز از حساسیت های خاص خود برخوردار است، چرا که در صورت بروز اشتباه، اعتبار و سئوی سایت لطمه خواهد دید. برای اطمینان حاصل کردن از روند کار یک مجموعه بهترین کار بررسی نمونه کارهای سئو سایت آن مجموعه است.

آخرین نمونه کارهای سئو

توجه داشته باشید که نتایج گوگل دائما در حال تغییر هستند و ممکن است برخی از رتبه های ثبت شده در این بخش نیز تغییر کنند. همچنین برای مشاهده نتایج واقعی، باید از طریق بخش Incognito مرورگر، و با آدرس آی پی ایران نتایج را بررسی کنید. به این ترتیب گوگل بدون در نظر گرفتن علاقه مندی ها و لوکیشن شما، نتایج را نمایش دهد.

نمونه کار بهینه سازی

 

کلید واژه  سایت
هزینه کلاس تنیس، باشگاه تنیس، زمین تنیس، زمین بدمینتون، اندازه زمین بدمینتون، زمین تنیس تهران، هزینه کلاس تنیس، ابعاد زمین تنیس، قیمت زمین تنیس، قیمت کلاس تنیس در تهران، پارک تنیس کرج Playerpro.ir
تعمیر خودرو آتش نشانی، مخزن آب خودرو آتش نشانی، اجرای سیستم اطفا حریق در کرج، مانیتور آتش نشانی چرخدار، پمپ خودرو آتش نشانی، تاییدیه آتش نشانی در کرج، نگهداری سیستم اعلام حریق در کرج، خرید سیستم اعلام حریق در کرج، تلسکوپی خودرو آتش نشانی Aryaharigh.com
نیروی لیفت، طراحی بال هواپیما، ایرفویل چیست، انواع فلپ هواپیما Flythrill.ir
ماشین آلات سنگین هیوندای دبی، خرید پمپ هیدرولیک ماشین سنگین از دبی، واردات ماشین سنگین از دبی، واردات لوازم یدکی کاترپیلار از دبی، لوازم یدکی کوماتسو از دبی، واردات کوماتسو از دبی Dubaidaftar.com

معیارهای بررسی رزومه سئو

برای مقایسه نمونه کارها همانطور که گفته شد باید کلمات را در بخش Incognito مرورگر جستجو کرده و نتایج واقعی را بررسی کنید. توجه کنید که باید این کلمات باید به گونه ای انتخاب شده باشند که مورد استفاده کاربران باشد. به طور مثال کسب رتبه در واژه ی شرکت فنی و مهندسی شبکه پارس ارزشی ندارد. چرا این واژه یک کلمه کلیدی خاص محسوب می شود که در آن رقابتی وجود ندارد. بنابراین کاربران نیز آن را جستجو نمی کنند مگر اینکه آن شرکت را از پیش بشناسند.

توجه داشته باشید که هدف ارتقا سئو سایت، یافتن مخاطبین و مشتریان جدید است !

کلمات کلیدی مناسب سئو کدامند‌؟

کلمات کلیدی مناسب و ارزشمند به طور کلی کلماتی هستند که مشتریان نیازمند به خدمات و محصولات شما جستجو می کنند. به عنوان مثال اگر فرض کنیم شرکت فنی و مهندسی شبکه پارس در زمینه تجهیزات شبکه فعالیت می کند، مناسب ترین کلمات برای سایت این مجموعه، واژه های زیر هستند:

  • تجهیزات شبکه
  • فروش/قیمت تجهیزات شبکه
  • اجرا/پشتیبانی شبکه کامپیوتری
  • و …