×

نمونه کار سئو سایت

4.9/5 - (12 امتیاز)

ارتقا سایت در گوگل که امروزه آن را به عنوان سئو می شناسیم فرایندی حساس و نیازمند زمان است. انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سئو نیز از حساسیت های خاص خود برخوردار است چرا که در صورت بروز اشتباه از سوی ان مجموعه اعتبار و سئو سایت شما در گوگل لطمه خواهد دید. برای اطمینان حاصل کردن از روند کار یک مجموعه بهترین کار بررسی نمونه کارهای سئو سایت می باشد.

یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بررسی نمونه کارهای آن مجموعه می باشد. همانطور که مطلع هستید با توجه به حساسیت های کار سئو، سپردن پروژه سئو به افراد بی تجربه می تواند عواقب جبران ناپذیری برای سایت شما داشته باشد و در سئو ، تجربه حرف اول را می زند!  به همین جهت ما در این بخش نکاتی در رابطه با بررسی نمونه کارهای سئو سایت به شما آموزش خواهیم داد و در ادامه برخی از آخرین پروژه های انجام شده را حضورتان معرفی می کنیم.

آخرین نمونه کارهای سئو سایت

توجه داشته باشید که نتایج گوگل دائما در حال تغییر هستند و ممکن است برخی از رتبه های ثبت شده در این بخش نیز تغییر کنند. همچنین برای مشاهده نتایج واقعی گوگل باید از طریق بخش Incognito مرورگر  و با آدرس آی پی ایران نتایج را بررسی کنید تا گوگل بدون در نظر گرفتن علاقه مندی ها و لوکیشن شما نتایج را نمایش دهد.

نمونه کار سئو

کلید واژه  سایت
هزینه کلاس تنیس، باشگاه تنیس، زمین تنیس Playerpro.ir
تعمیر خودرو آتش نشانی، مخزن آب خودرو آتش نشانی، Aryaharigh.com
نیروی لیفت، طراحی بال هواپیما، ایرفویل چیست، انواع فلپ هواپیما Flythrill.ir

 

 

 

معیارهای بررسی نمونه کار سئو چیست؟

برای مقایسه نمونه کارهای سئو همانطور که گفته شد باید کلمات را در بخش Incognito مرورگر جستجو کرده و نتایج واقعی را بررسی کنید. توجه کنید که باید این کلمات باید به گونه ای انتخاب شده باشند که مورد استفاده کاربران باشد. به طور مثال کسب رتبه در واژه ی شرکت فنی و مهندسی شبکه پارس ارزشی ندارد. چرا این واژه یک کلمه کلیدی خاص محصوب میشود که در آن رقابتی وجود ندارد و کاربران نیز آن را جستجو نمیکنند مگر اینکه آن شرکت را از پیش بشناسند.

توجه داشته باشید که هدف ارتقا سئو سایت یافتن مخاطبین و مشتریان جدید است !

کلمات کلیدی مناسب سئو کدامند‌؟

کلمات کلیدی مناسب و ارزشمند به طور کلی کلماتی هستند که مشتریان نیازمند به خدمات و محصولات شما جستجو میکنند. به عنوان مثال اگر فرض کنیم شرکت فنی و مهندسی شبکه پارس در زمینه تجهیزات شبکه فعالیت میکند مناسب ترین کلمات برای سایت این مجموعه واژه های زیر هستند ‌:

تجهیزات شبکه – فروش/قیمت تجهیزات شبکه – اجرا/پشتیبانی شبکه کامپیوتری و …