×

شرکت خدمات سئو سایت

برای عقد قرارداد با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت ابتدا باید با شیوه کار و مهارت آنها آشنا شوید. سئو و بهینه سازی اصولی سایت می تواند میلیون ها تومان به سرمایه شما اضافه کند. در عوض، یک سئوکار غیر حرفه ای که از تکنیک های کلاه سیاه و اسپم استفاده می کند، میتواند صدمه جبران ناپذیری به جایگاه شما در فضای وب وارد کند. قبل از عقد قرارداد، می توانید با پرسیدن یک سری سوال از کیفیت کار آنها اطلاع کسب کنید. ما در این مقاله با بیان چند نکته و سوالاتی که باید از یک شرکت خدمات سئو سایت پرسیده شوند، یک غربال به شما معرفی میکنیم که می توانید بوسیله آن یک متخصص سئو حرفه ای را تشخیص دهید.

انتخاب شرکت خدمات سئو سایت

صرفا نباید به نتایج گوگل برای یافتن یک شرکت خدمات سئو اکتفا کرد. گاهی بعضی از سایت ها به صورت غیر اصولی جایگاهی در صفحه نتایج کسب می کنند و پس از مدتی آن را از دست خواهند داد. به همین دلیل برای انتخاب یک کارشناس سئو، تنها اعتماد به رتبه برتر گوگل کافی نیست. بلکه باید به سوابق و مدت زمان همکاری آن مجموعه با مشتریانشان دقت و توجه داشته باشید. در ادامه سوالاتی که باید از یک شرکت خدمات سئو بپرسیم را بررسی خواهیم کرد:

سوابق و نمونه کار شرکت خدمات سئو

ابتدا نمونه کارهای شرکت را مشاهده کنید و از آنها بخواهید مشتری های قبلیشان را به شما معرفی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشتری های قبلی ارتباط برقرار کنید و نظر آنها را درباره فعالیت سئو و پشتیبانی شرکت بپرسید. در انتخاب شرکت دقت کنید که متخصصان سئو، با تمام اصول طراحی قالب و کدنویسی سایت آشنایی داشته باشند. از ویژگی های متخصصان یک شرکت سئو آشنایی کامل با سرچ کنسول گوگل ، گوگل آنالیتیکز ، ابزارهای بررسی بک لینک ها و کلمات کلیدی و از همه مهم تر تجربه در سئو است.

چه تضمینی برای کسب رتبه وجود دارد؟

کسب رتبه اول در صفحه نتایج را تضمین می کنید؟

اکثر متخصصان سئو، رتبه اول گوگل را تضمین نمی کنند و بهانه آنها تصمیم گیری نهایی و رتبه بندی سایت توسط گوگل است. آنها به شما خواهند گفت که گوگل سالانه 500 بروزرسانی در الگوریتم ها ایجاد می کند و متخصص سئو هیچ کنترلی بر معیار های گوگل نخواهد داشت. ما در همین مطلب به شما اعلام می کنیم که این حرف را فقط از سئو کاران غیرحرفه ای خواهید شنید. یک سئوکار حرفه ای و با تجربه همیشه اطلاعات خود را مطابق با تغییرات الگوریتم های گوگل بروز می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که سئو، یک تجربه کاری و اطلاع داشتن از قوانین الگوریتم های گوگل بوده و امری پیچیده و دست نیافتنی نیست.

برنامه کاری شرکت برای پروژه شما چیست ؟

برنامه شرکت را برای سئو سایت شما چیست ؟

قبل از مراجعه به شرکت یا مشاور سئو، کلمات کلیدی که میخواهید در آن رتبه کسب کنید را تعیین کرده و اهداف خود را مشخص کنید.

می توانید برای انتخاب کلمات کلیدی از خدمات مشاوره سئو سایت نیز بهره مند شوید

باید بدانید که تعرفه خدمات سئو بر اساس رقابت در کلمه های کلیدی تعیین می شود. سپس از طرف قراردادتان بخواهید که برنامه خود را برای اهدافتان به شما توضیح دهد. یک پروژه سئو  امری زمانبر است و ممکن است گاهی ماه ها زمان نیاز باشد تا نتیجه خوبی کسب کنید. بنابراین دور شرکت هایی که از تکنیک های کلاه سیاه و اسپم استفاده می کنند را خط بکشید.فعالیت های سئو سایت مانند لینک سازی و فعالیت در شبکه های اجتماعی باید حالت طبیعی داشته باشد. استفاده از تکنیک های زودبازده با اینکه در مدت کوتاهی رتبه شما را افزایش می دهد در بلند مدت میتواند آسیب جدی به سایت شما وارد کند.

حتما با عقد قرارداد همکاری را آغاز کنید!

در پایان به شما توصیه می کنیم که حتما با عقد قرارداد خدمات سئو مراحل کار را آغاز کنید و از شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بخواهید که در برابر نتایج متعهد شود. افراد و شرکت های با تجربه همیشه به شما این اطمینان را می دهند که پول خود را در جای درستی هزینه کنید و نتیجه در زمان مشخص حاصل شود.