×

دی کیو شاپ

5/5 - (2 امتیاز)

فروشگاه دی کیو شاپ به آدرس www.dq1.ir ، عرضه کننده انواع دستگاه جوجه کشی و تجهیزات جانبی پرورش و تکثیر طیور و ماکیان است. این مجموعه انواع محصولات مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی و یا کسب و کار صنعتی را به علاقه مندان ارائه می کند. همچنین با ارائه ی آموزش های لازم و مشاوره افراد و مجموعه هایی که می خواهند در این راه قدم بردارند را کمک و راهنمایی می نماید. برخی از خدمات این مجموعه :

خدمات دی کیو شاپ

  • ارائه انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی
  • پخش و فروش قطعات دستگاه ها
  • پخش و فروش انواع سبد و قفس
  • پخش انواع دانخوری و آب خوری
  • آموزش جوجه کشی و ترفندهای پرورش پرندگان
  • ارائه ی مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار

فروشگاه دی کیو شاپ

۱- ارائه ی انواع دستگاه های خانگی و صنعتی

دستگاه های جوجه کشی اولین و مهم ترین مسئله در راه اندازی کسب و کارهای خانگی جهت پرورش طیور هستند و تهیه یک دستگاه با کیفیت از یک شرکت معتبر می تواند شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کرده و سودتان را تضمین کند.

این مجموعه با ارائه ی نقد و بررسی و عرضه ی دستگاه های برندهای معتبر در فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ ، همراه شماست.

۲- پخش و فروش قطعات دستگاه ها

قطعات و لوازم جانبی مسئله ای حیاتی است که تهیه و تعویض سریع آنها از خسارات و تلفات جوجه کشی پیشگیری می کند. انواع قطعات را جهت تعمیر و یا ساخت دستگاه های دست ساز می توانید از این فروشگاه تهیه کنید.

۳- پخش انواع سبد ، قفس و آبخوری

سایر تجهیزاتی که برای جوجه کشی نیاز دارید مانند سبد های هچری ، ترنر جوجه کشی ، قفس و دانخوری، و آبخوری را می توانید از همین فروشگاه با بهترین قیمت تهیه کنید.

۴- آموزش جوجه کشی در دی کیو شاپ

آموزش یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی یک کسب و کار است که می تواند در سود یا زیان شما تاثیر بسیاری داشته باشد. پیش از شروع کار و در حین کار همیشه یادگیری نکات جدید را مد نظر داشته باشید و از مطالب وبلاگ دی کیو شاپ استفاده کنید.

 

جهت اطلاعات بیشتر می توانید وب سایت شرکت پر طلایی ( Dq Shop ) به آدرس www.dq1.ir مراجعه کنید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

این مطلب یک رپورتاژ تبلیغاتی است و سئو سایت مسئولیتی در قبال آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

headset مشاوره رایگان