×

خدمات مشاوره سئو سایت در تهران

4.9/5 - (26 امتیاز)

امروزه تقریبا تمام کسب و کارها و شرکت ها نیاز به سایت و اهمیت داشتن آن را درک کرده اند. از طرفی برای اینکه خدمات و یا کالایی که سایت به کاربران ارائه می دهد، بهتر در نتایج گوگل نشان داده شود، باید به سئو سایت توجه ویژه ای داشت. بنابراین می توان گفت که خدمات مشاوره سئو سایت، به کسب و کار ها و صاحبان مشاغل این اجازه را می دهد تا بهترین تصمیم را برای کسب رتبه های بهتر و بهبود سایت خود انجام دهند.

اگر قصد برون سپاری سئو سایت خود را دارید، مجموعه سرچ لند با 9 سال تجربه و سابقه درخشان، آماده ارائه خدمات سئو سایت به شما عزیزان می باشد.

مشاور سئو کیست؟

توجه داشته باشید که تنها داشتن یک وبسایت در گوگل به منزله دیده شدن توسط کاربران و افزایش فروش و … نیست. تمامی موارد از قبیل، نحوه دیده شدن سایت، ساختار، نحوه نشان داده محصولات و خدمات و … باید برای کاربر مفید و جذاب باشند. به این ترتیب، یک مشاور سئو سایت با تجربه، می تواند به شما راهنمایی هایی در این زمینه ها داده و سبب بهبود نحوه تولید محتوا و بهینه سازی سایت شما گردد. که در نتیجه آن بازدید سایت افزایش یافته و افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا می شوند.

کارشناسان سرچ لند، تجزیه و تحلیل کاملی از سئوی وب سایت به مشتریان ارائه داده و استراتژی هایی را برای بهینه سازی بهتر آن تعیین می کنند. مجموعه ما مشاوره سئو را به صورت حضوری (تهران/کرج) و آنلاین انجام می دهد. و به کمک متخصصان با تجربه ای که دارد، می تواند برای بهبود موارد مؤثر بر عملکرد وب سایت، شما را راهنمایی نماید.

هزینه خدمات مشاوره سئو

مراحل مشاوره بهینه سازی حضوری و آنلاین

قبل از اینکه برنامه ریزی ها برای فعالیت سایت تعیین شوند، باید مراحلی طی گردد که در طول آنها، تیم کارشناس سئو اطلاعات مورد نیاز را بررسی کند تا بتواند بهترین نتیجه گیری از وضعیت سایت و فعالیت لازم را بگیرد. در ادامه مراحل لازم برای مشاوره سئو سایت و آنالیز کردن وضعیت فعلی آن را به طور خلاصه بیان می کنیم.

  • کارفرما اطلاعات سایت خود را ارسال و اهداف خود را معین می نماید
  • تیم فنی به بررسی وضعیت سایت می پردازد (بهینه بودن قالب، بک لینک ها، لینک سازی داخلی، محتواهای منتشر شده و …)
  • بررسی رقبا (وضعیت سایت و فعالیت)

مراحل ذکر شده پس از 72 ساعت بررسی شده و یک جلسه با کارفرما به صورت حضوری در تهران یا به صورت آنلاین ترتیب داده می شود. در این جلسه، اطلاعاتی در رابطه با رقبا و اقدامات لازم برای ساخت بستری مناسب (‌تغییرات قالب، حذف یا اضافه کردن بک لینک ها و …) جهت شروع فعالیت ها به کارفرما ارائه خواهد شد. همچنین با در نظر گرفتن بودجه، نیروی انسانی و امکانات کارفرما، برنامه ریزی های لازم جهت فعالیت ها صورت خواهد گرفت.

هزینه مشاوره سئو

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که همواره نمیتوان به طور ثابت هزینه مشاوره سئو را مشخص کرد. زیرا این تعرفه برای همه یکسان نیست و محاسبه آن به موارد مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • وضعیت فعلی سایت مورد نظر
  • مقدار رقابت در زمینه موضوع سایت هدف
  • میزان آشنایی تیم طرف قرارداد با سئو و تولید محتوا

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان تیم سرچ لند، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

اگر برای کسب و کار خود یک وبسایت دارید، دارای فروشگاه آنلاین هستید، ترافیک سایت شما دچار افت شده، فروش خوبی ندارید و یا در حال طراحی سایت خود هستید و می خواهید سئو را به صورت درون سپاری شده در مجموعه خود انجام دهید، به مشاوره بهینه سازی سایت نیاز دارید.
بررسی کامل و همه جانبه سایت کارفرما و در نهایت ارائه راهکارهایی برای بهبود وضعیت سایت و افزایش ورودی کاربران از گوگل جزو وظایف یک مشاور می باشد.