×

خدمات مشاوره سئو سایت در تهران

4.9/5 - (27 امتیاز)

امروزه تقریبا تمام کسب و کارها و شرکت ها نیاز به سایت و اهمیت داشتن آن را درک کرده اند. از طرفی برای اینکه خدمات و یا کالایی که سایت به کاربران ارائه می دهد، بهتر در نتایج گوگل نشان داده شود، باید به سئو سایت توجه ویژه ای داشت. بنابراین می توان گفت که خدمات مشاوره سئو سایت، به کسب و کار ها و صاحبان مشاغل این اجازه را می دهد تا بهترین تصمیم را برای کسب رتبه های بهتر و بهبود سایت خود انجام دهند.

جهت دریافت مشاوره و تحلیل رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما نهایتا تا ۲ ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

  چنانچه قصد برون سپاری سئو سایت خود را دارید، مجموعه سرچ لند با ۱۰ سال تجربه و سابقه درخشان، آماده ارائه خدمات سئو سایت به شما عزیزان می باشد.

  شرکت مشاوره سئو سایت

  مشاور سئو کیست؟

  فردی یا مجموعه ای که وظیفه ارائه مشاوره سئو سایت شما را داشته و با استفاده از برنامه ریزی اصولی به دنبال بهبود رتبه سایت و وضعیت آن است، مشاور سئو می باشد. این برنامه ریزی ها سبب بهبود و افزایش رتبه شده و در نتیجه آن ترافیک بیشتری وارد سایت می کند. اما نکته مهم اینجاست که به صورت مستمر و اصولی انجام شود.

  توجه داشته باشید که تنها داشتن یک وبسایت در گوگل به منزله دیده شدن توسط کاربران و افزایش فروش و … نیست. تمامی موارد از قبیل، نحوه دیده شدن سایت، ساختار، نحوه نشان داده محصولات و خدمات و … باید برای کاربر مفید و جذاب باشند. به این ترتیب، یک مشاور سئو سایت با تجربه، می تواند به شما راهنمایی هایی در این زمینه ها داده و سبب بهبود نحوه تولید محتوا و بهینه سازی سایت شما گردد. که در نتیجه آن بازدید سایت افزایش یافته و افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا می شوند.

  کارشناسان سرچ لند، تجزیه و تحلیل کاملی از سئوی وب سایت به مشتریان ارائه داده و استراتژی هایی را برای بهینه سازی بهتر آن تعیین می کنند. مجموعه ما خدمات مشاوره آنلاین سئو و حضوری (تهران و کرج) را به مشتریان و صاحبان کسب و کار ارائه می دهد. و به کمک متخصصان با تجربه ای که دارد، می تواند برای بهبود موارد مؤثر بر عملکرد وب سایت، شما را راهنمایی نماید.

  هزینه خدمات مشاوره سئو

  مشاوره سئو چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد؟

  زمانی که با یک مشاور سئو سایت همکاری می کنید، در واقع باید بدانید که دلیل این همکاری چیست؟ چرا سئو برای کسب و کار شما مهم است؟ در این بخش مزایای خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی و تاثیر آن در برند و کسب و کار شما را نام می بریم.

  • سبب افزایش اعتماد کاربران به کسب و کار شما می شود (از طریق بهبود رتبه و رفتن به رتبه های برتر گوگل)
  • در مقایسه با سایر روش های تبلیغات بودجه کمتری دارد، اما بازده آن بسیار بیشتر است
  • موجب دسترسی افراد و مشتریان بیشتری به سایت و کسب و کار شما می شود
  • موجب افزایش تعامل کاربران با سایت می شود
  • باعث بهبود تجربه کاربر در استفاده از وب سایت می شود

  مراحل مشاوره بهینه سازی حضوری و آنلاین

  قبل از اینکه برنامه ریزی ها برای فعالیت سایت تعیین شوند، باید مراحلی طی گردد که در طول آنها، تیم کارشناس سئو اطلاعات مورد نیاز را بررسی کند تا بتواند بهترین نتیجه گیری از وضعیت سایت و فعالیت لازم را بگیرد. در ادامه مراحل لازم برای مشاوره سئو سایت و آنالیز کردن وضعیت فعلی آن را به طور خلاصه بیان می کنیم.

  • کارفرما اطلاعات سایت خود را ارسال و اهداف خود را معین می نماید
  • تیم فنی به بررسی وضعیت سایت می پردازد (بهینه بودن قالب، بک لینک ها، لینک سازی داخلی، محتواهای منتشر شده و …)
  • بررسی رقبا (وضعیت سایت و فعالیت)

  مراحل ذکر شده پس از 72 ساعت بررسی شده و یک جلسه با کارفرما به صورت حضوری در تهران یا به صورت آنلاین ترتیب داده می شود. در این جلسه، اطلاعاتی در رابطه با رقبا و اقدامات لازم برای ساخت بستری مناسب (‌تغییرات قالب، حذف یا اضافه کردن بک لینک ها و …) جهت شروع فعالیت ها به کارفرما ارائه خواهد شد. همچنین با در نظر گرفتن بودجه، نیروی انسانی و امکانات کارفرما، برنامه ریزی های لازم جهت فعالیت ها صورت خواهد گرفت.

  خدمات مشاوره بهینه سازی سایت

  تضمین در ارائه خدمات

  تنها تضمین درباره انتخاب شرکت مشاوره سئو مناسب و حرفه ای، نمونه کار سئو سایت و رضایت مشتریان فرد، مجموعه یا شرکت مورد نظر است. از آنجاییکه سئو و بهینه سازی سایت امری تخصصی بوده و نیاز به دانش حرفه ای دارد، پیشنهاد می شود تا در انتخاب شرکت مشاوره، به درستی تحقیق کنید.

  همچنین فراموش نشود که باید طبق برنامه ریزی های مشاور پیش بروید، در غیراینصورت عدم کسب رتبه و نتیجه، مربوط به شرکت نبوده و مقصر مشتری شناخته می شود. لذا همواره تاکید می شود برای رسیدن به رتبه های بهتر و همچنین افزایش درآمد، حتماً طبق اصول و پیشنهاد های شرکت مشاوره دهنده فعالیت کنید.

  سوالات متداول

  اگر برای کسب و کار خود یک وبسایت دارید، دارای فروشگاه آنلاین هستید، ترافیک سایت شما دچار افت شده، فروش خوبی ندارید و یا در حال طراحی سایت خود هستید و می خواهید سئو را به صورت درون سپاری شده در مجموعه خود انجام دهید، به مشاوره بهینه سازی سایت نیاز دارید.
  بررسی کامل و همه جانبه سایت کارفرما و در نهایت ارائه راهکارهایی برای بهبود وضعیت سایت و افزایش ورودی کاربران از گوگل جزو وظایف یک مشاور می باشد.
  خدماتی که توسط مجموعه سرچ لند به مشتریان گرامی ارائه می شوند شامل بررسی سئو داخلی، سئو خارجی، بک لینک ها، لینک سازی داخلی و کیفیت آنها، کیفیت و میزان محتوا، سئو تکنیکال، کیفیت رقبا و ... می گردند.