×

خدمات مشاوره سئو سایت

4.9/5 - (26 امتیاز)

امروزه تقریبا تمام کسب و کارها و شرکت ها نیاز به سایت و اهمیت داشتن آن را درک کرده‌اند. حال بسیاری از این شرکت ها و سازمان ها با توجه به شرایط، امکانات و نیروی انسانی، پشتیبانی سایت خود را به شرکت یا تیم دیگری می‌سپارند و برخی نیز یک تیم جداگانه را برای این کار تدارک می‌بینند. مجموعه Searchland، خدمات سئو سایت را هم به صورت پروژه ای و هم به صورت خدمات مشاوره سئو به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

تیم کارشناسان سرچ لند تجزیه و تحلیل کاملی از سئوی موجود یک وب‌سایت به مشتریان ارائه داده و استراتژی‌هایی را برای بهینه‌سازی بهتر آن وب‌سایت تعیین می‌کنند. مجموعه ما به کمک کارشناسان با تجربه که دارد می‌تواند برای تجزیه و تحلیل وب سایت ها و توضیح مسائل اساسی مؤثر بر عملکرد وب سایت، راهکار هایی را به شما ارائه دهد. در ادامه این متن، بخش روند کلی اجرای پروژه را مرور می‌کنیم. این خدمات به صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌شود. جهت بهره مندی از خدمات و راهنمایی کارشناسان ما می‌توانید با واحد فروش و قرارداد های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خدمات مشاوره سئو سایت به چه صورت ارائه می‌گردد؟

ارائه خدمات مشاوره SEO حضوری و آنلاین

در اولین مرحله، کارفرما باید اطلاعات سایت خود را ارسال کرده و اهداف خود را معین نماید. تیم فنی ما در این بخش به بررسی وضعیت فعلی سایت از قبیل (بهینه بودن قالب، وضعیت بک لینک ها، لینک سازی داخلی، محتواهای منتشر شده و …) می‌پردازد. پس از این مرحله باید رقبا را بررسی نمود. فراموش نشود که وضعیت سایت و فعالیت های رقبا بسیار هائز اهمیت می‌باشد.

خدمات مشاوره سئو در تهران

در این مرحله که معمولا پس از گذشت ۷۲ ساعت بررسی می‌شود، تیم ما یک جلسه حضوری با کارفرما را ترتیب می‌دهد. در این جلسه اطلاعاتی در رابطه با رقبا و اقدامات لازم برای ساخت بستری مناسب (‌تغییرات قالب، حذف یا اضافه کردن بک لینک ها) جهت شروع فعالیت ها به کارفرما ارائه خواهد شد. همچنین با در نظر گرفتن بودجه، نیروی انسانی و امکانات کارفرما، برنامه‌ریزی های لازم جهت فعالیت ها صورت خواهد گرفت. مشاوره سئو سایت را می‌توان به صورت حضوری در دفتر این مجموعه در تهران و یا به صورت اینترنتی و آنلاین دریافت کنید.

هزینه مشاوره چقدر است؟

هزینه خدمات مشاوره سئو

هزینه‌ی مشاوره با توجه به وضعیت فعلی سایت شما، میزان رقابت و میزان آشنایی تیم طرف قرارداد متغیر است. جهت اطلاع از هزینه دقیق می‌توانید با ما تماس حاصل کرده و یا از طریق این فرم با ما در ارتباط باشید.