×

خدمات سئو در کرج

4.9/5 - (14 امتیاز)

خدمات بهینه سازی سایت و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ مشابه عموماً به صورت اینترنتی و از راه دور انجام می‌شوند. اما جلسات ابتدایی جهت آشنایی و عقد قرارداد از مواردی هستند که برخی افراد برای شروع همکاری آن را لازم و ضروری می‌دانند. دلیل این مورد هم می‌تواند بی اعتمادی افراد و صاحبان مشاغل به برخی سودجویان باشد. با این اوصاف می‌توان اینگونه بیان کرد که پیدا کردن شرکت خدمات سئو در کرج به گونه ای که مطمئن و با تجربه باشد، برای مشتریان کمی مشکل باشد.

تیم Searchland با بیش از 9 سال تجربه، به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه‌ی خدمات سئو سایت در البرز (کرج) در این سالها ادامه داده است و با ارائه راه کارهای اصولی و کلاه سفید، مفتخر به کسب بیش از ۱۰۰۰ رتبه در نمونه کار در کلمات کلیدی مهم و رقابتی شده است. همانطور که می‌دانید خدمات آنلاین به طور کلی در تمام دنیا قابل ارائه بوده و تمامی امور از جمله عقد قرارداد به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد. اما چنانچه نیاز به جلسه و عقد قرارداد به صورت حضوری داشته باشید می‌توانید با هماهنگی قبلی به دفاتر این مجموعه در کرج (گلهشر) و تهران (میرداماد) مراجعه نمایید.

نحوه ارائه خدمات SEO در کرج

خدمات بهینه سازی سایت در کرج با توجه وضعیت فعلی سایت و اهداف کارفرما به صورت مشاوره ای و اجرایی انجام می‌شود. با توجه به اینکه میزان رقابت و حجم فعالیت مورد نیاز برای کسب رتبه در هر واژه ای متفاوت است. لذا هزینه و زمان هر پروژه با پروژه ای دیگر بسیار متفاوت خواهد بود.

اما به طور کلی فرایند بهره مندی از خدمات سئو در البرز و در سراسر کشور به این شکل خواهد بود:

  • درخواست بررسی و آنالیز سایت (ارسال آدرس سایت، کلمات مد نظر و امکانات مجموعه، برنامه های برند سازی، میزان محبوبیت)
  • بررسی میزان رقابت توسط کارشناسان ما (برآورد هزینه و زمان که با بررسی میزان فعالیت‌ها و برند سازی و لینک سازی رقبا معین می‌گردد)
  • مشخص شدن هزینه، زمان و نیازها
  • عقد قرارداد
  • شروع پروژه و کسب رتبه
  • خدمات پشتیبانی سئو و حفظ رتبه

توجه داشته باشید که حداقل زمان کسب رتبه برای سایت های تازه تاسیس ۵ ماه می‌باشد. همچنین کسب نتیجه در کمتر از این زمان از طریق روش های اصولی (بدون ترفندهای کلاه سیاه) امکان پذیر نیست.

سئو سایت در البزر (تضمینی)

خدمات ارائه شده توسط گروه سرچ لند به مشتریان عزیز تماماً کتبی (قرارداد) بوده و مشتری این تضمین را از طرف تیم ما کسب می‌کند که رتبه سایت افزایش یابد. برای جلب اعتماد برای شروع همکاری نیز، تیم ما با ارائه نمونه کار، کیفیت خدمات انجام شده را نشان می‌دهد. همچنین امکان صحبت با مشتریان مجموعه برای اطمینان بیشتر نیز وجود دارد.

فراموش نکنید که بهینه سازی وبسایت شما میتواند موجب افزایش درآمد و همچنین گسترش کسب و کار شما گردد. در نتیجه هزینه سئو در مقابل سودی که به کسب و کار شما وارد می‌شود ناچیز است. پس هرچه سریعتر برای مشاوره رایگان با کارشناسان سرچ لند، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.