×

خدمات سئو در تهران

4.7/5 - (3 امتیاز)

بهینه سازی وبسایت و خدمات سئو سبب می شود تا ترافیک بیشتری از طریق موتور های جستجو به سمت وبسایت شما سرازیر شود. در نتیجه اگر خدماتی ارائه می دهید و یا فروشگاه دارید، مشتریان بیشتری از طریق اینترنت به سمت کسب و کار شما جذب می شوند. فراموش نکنید که هرچه کسب و کار و وبسایت شما بیشتر در موتور های جستجو دیده شوند، سود بیشتری نیز کسب می کنید. تیم Searchland با دارا بودن کارشناسان با تجربه، آماده ارائه خدمات سئو در تهران به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات سئو سایت در تهران توسط سرچ لند

این نکته را نباید فراموش کنید که طراحی وبسایت تنها برای معرفی کسب و کار شما به مشتریان آنلاین کافی نمی باشد. در نتیجه با کمک شرکت خدمات سئو و هدف گذاری کلمات مورد نظر، نه تنها می توانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید، بلکه درآمد شما نیز افزایش می یابد. مجموعه ما با سابقه ای نزدیک به 10 سال آماده ارائه خدمات بهینه سازی وبسایت در تهران به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات سئو تهران میرداماد

قرارداد و تضمین در خدمات

خدمات ارائه شده توسط گروه سرچ لند تماماً به صورت کتبی (قرارداد) بوده و مشتری تضمین موفقیت در خدمات را دریافت می کند. برای اینکه مشتریان گرامی با خیالی راحت و مطمئن با مجموعه ما همکاری کنند، نمونه کار های انجام شده توسط شرکت را مشاهده می کنند. لازم به ذکر است در صورت نیاز می توانند با مشتریان شرکت نیز صحبت کرده و از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل کنند.

تعرفه ی خدمات سئو در تهران

هزینه خدمات سئو در تهران توسط مجموعه سرچ لند به صورت ماهانه و طبق قرارداد 1 ساله از مشتری دریافت می گردد. هزینه و تعرفه خدمات به مواردی مانند کلمات هدف و سختی آنها، نگهداری و حفظ رتبه کسب شده و رقابت بستگی داشته دارد. لازم به ذکر است هرچه رقابت در آن زمینه بیشتر باشد، هزینه و زمان بیشتری باید صرف شود تا به نتیجه ایده آل برسید.

سئو در تهران توسط سرچ لند

مدت زمان کسب نتیجه

زمان به نتیجه رسیدن سئو سوالی است که برای بسیاری از افراد پیش می آید. در جواب باید گفت که این مدت زمان، به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند:

  • نوع کسب و کار
  • رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر
  • سطح رقبا
  • و …

توجه داشته باشید که اگر رقابت در کلمات کلیدی و همچنین کیفیت رقبا بالا باشد، زمان کسب نتیجه نیز بیشتر طول می کشد. اما بهترین گزینه، همکاری با یک شرکت سئو در تهران است که علاوه بر نمونه کار های موفق، تجربه و دانش فنی بالایی نیز در این زمنیه داشته باشد. این همکاری می تواند علاوه بر سرعت بخشیدن به کسب رتبه در نتایج برتر گوگل، ماندگاری رتبه های کسب شده را نیز تضمین کند.

آیا سئو سایت در تهران لازم است؟

تهران یکی از شهر های بزرگ و پر جمعیت کشور است. بسیاری از کسب و کار ها و صنایع در این شهر فعالیت می کنند. در نتیجه با استفاده از خدمات SEO در تهران می توانید در فضای مجازی نیز از رقبای خود پیشی بگیرید. با دریافت این خدمات، کاربران از طریق نتایج جستجوی گوگل به وب سایت شما وارد شده و همین امر موجب افزایش و کسب درآمد شما می شود.

فراموش نکنید که کسب و کار شما در فضای مجازی و اینترنت، نیاز به سئو دارد. از طریق است که می توانید با کاربران و مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید و کسب و کار خود را به آنها معرفی کنید. پس فرصت را از دست ندهید و برای افزایش درآمد و گسترش کسب و کارتان، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

در ارائه خدمات سئو در تهران توسط مجموعه سرچ لند، معمولاً محدودیتی در انتخاب کلمات کلیدی برای مشتریان وجود ندارد. اما اگر سایت خود را به تازگی راه اندازی کرده اید، برای کسب رتبه در کلمات رقابتی و دشوار زمان زیادی نیاز است. در نتیجه انتخاب و برنامه ریزی برای کلمات کلیدی باید اصولی انجام شود.
بله، پس از اینکه کلمات کلیدی به رتبه های دلخواه و مدنظر رسیدند، باید برای حفظ رتبه ها برنامه ریزی کرد. در غیر اینصورت رتبه های کسب شده، پس از مدتی از دست می‌روند.
گروه سرچ لند خدمات سئو سایت در تهران را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می دهد. اما اگر پروژه با شکست مواجه گردد، ما با Google Adwords (تبلیغات گوگل) این ضرر را جبران می کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *