×

خدمات سئو در تهران

4.7/5 - (3 امتیاز)

بهینه سازی وبسایت و خدمات سئو سبب می‌شود تا ترافیک بیشتری از طریق موتور های جستجو به سمت وبسایت شما سرازیر شود. در نتیجه اگر خدماتی ارائه می‌دهید و یا فروشگاه دارید، مشتریان بیشتری از طریق اینترنت به سمت کسب و کار شما جذب می‌شوند. فراموش نکنید که هرچه کسب و کار و وبسایت شما بیشتر در موتور های جستجو دیده شوند، سود بیشتری نیز کسب می‌کنید. تیم Searchland با دارا بودن کارشناسان با تجربه، آماده ارائه خدمات سئو در تهران به مشتریان گرامی می‌باشد.

خدمات سئو سایت در تهران

این نکته را نباید فراموش کنید که طراحی وبسایت تنها برای معرفی کسب و کار شما به مشتریان آنلاین کافی نمی‌باشد. در نتیجه با کمک شرکت خدمات سئو و هدف گذاری کلمات مورد نظر، نه تنها می‌توانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید، بلکه درآمد شما نیز افزایش می‌یابد. مجموعه ما با سابقه ای نزدیک به 10 سال آماده ارائه خدمات بهینه سازی وبسایت در تهران به مشتریان گرامی می‌باشد.

خدمات سئو تهران میرداماد

قرارداد و تضمین در خدمات سرچ لند

خدمات ارائه شده توسط گروه سرچ لند تماماً به صورت کتبی (قرارداد) بوده و مشتری تضمین موفقیت در خدمات را دریافت می‌کند. برای اینکه مشتریان گرامی با خیالی راحت و مطمئن با مجموعه ما همکاری کنند، نمونه کار های انجام شده توسط شرکت را مشاهده می‌کنند. لازم به ذکر است در صورت نیاز می‌توانند با مشتریان شرکت نیز صحبت کرده و از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل کنند.

تعرفه ی خدمات

هزینه خدمات سئو در تهران توسط مجموعه سرچ لند به صورت ماهانه و طبق قرارداد 1 ساله از مشتری دریافت می‌گردد. هزینه و تعرفه خدمات به مواردی مانند کلمات هدف و سختی آنها، نگهداری و حفظ رتبه کسب شده و رقابت بستگی داشته دارد. لازم به ذکر است هرچه رقابت در آن زمینه بیشتر باشد، هزینه و زمان بیشتری باید صرف شود تا به نتیجه ایده آل برسید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

معمولا محدودیتی در انتخاب کلمات کلیدی وجود ندارد ، اما اگر سایت خود را به تازگی راه اندازی کردید برای کسب رتبه در کلمات رقابتی و دشوار زمان زیادی نیاز دارید.
بله، پس از اینکه کلمات کلیدی به رتبه های دلخواه و مدنظر رسیدند، باید برای حفظ رتبه ها برنامه ریزی کرد. در غیر اینصورت رتبه های کسب شده، پس از مدتی از دست می‌روند.
گروه سرچ لند خدمات سئو سایت در تهران را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه میدهد. اما اگر پروژه با شکست مواجه گردد، ما با Google Adwords (تبلیغات گوگل) این ضرر را جبران می‌کنیم.
اگر شما یک وبسایت دارید و می‌خواهید دیگران از طریق موتور های جستجو به وبسایت شما دسترسی داشته باشند، پس SEO لازم است. زیرا کسب و کار شما برای دیده شدن، متکی به سئو می‌باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.