×

تعرفه خدمات سئو سایت

4.7/5 - (38 امتیاز)

تعرفه خدمات سئو : سئو سایت در گوگل یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه می‌تواند در موفقیت و حتی در بقای یک شرکت یا سازمان تاثیر گذار باشد. گروه Searchland با 9 سال سابقه در زمینه بهینه سازی،‌ تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های سئو از صفر تا صد همراه با پشتیبانی ماهیانه سئو و عقد قرارداد رسمی اعلام می‌کند. در این بخش به بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت سئو و هزینه های جانبی خواهیم پرداخت.

آشنایی با اهمیت سئو و نرخ خدمات

آشنایی داشتن با هزینه و نرخ سئو سایت بسیار مهم است. زیرا سئو امروزه اهمیت بسیاری پیدا کرده و کسب و کارها برای اینکه در موتور های جستجو بیشتر دیده شوند، به سراغ این خدمات میروند. در نتیجه قیمت سئو سایت می‌تواند تاثیر زیادی در تصمیم یک شرکت و یا فرد در بستن قرارداد با یک شرکت است.

اما قبل از هرچیز بهتر است این نکته را بدانید که خدمات سئو چقدر اهمیت دارد. از آنجایی که بسیاری از مردم برای دریافت خدمات و یا خرید محصول آن را در موتور های جستجو سرچ می‌کنند، شرکت های خدمات دهنده و یا فروشندگان محصولات، سعی می‌کنند در نتایج موتور های جستجو، بیشتر دیده شوند.

در نتیجه با پرداخت هزینه سئو، سایت خود را بهینه کرده و با دیگران رقابت می‌کنند. از این رو وقتی به نتیجه می‌رسند، درآمدشان افزایش داشته و حتی می‌توانند کسب و کارشان را گسترش دهند. پس می‌توان اینگونه بیان کرد که هزینه بهینه سازی سایت در نهایت به خود شما، حتی بیشتر از چیزی که پرداخته‌اید، توسط بازار و فروش خدمات و محصولات برگردانده می‌شود.

تعرفه سئو سایت چقدر است؟

هزینه خدمات سئو و تعرفه ها، اولین سوالی است که به ذهن مشتریان خطور می‌کند. تیم سرچ لند برای ارائه خدمات خود به صورت سالیانه قرارداد بسته و هزینه سئو را به صورت ماهانه دریافت می‌کند. هزینه های کسب رتبه، نگهداری و حفظ رتبه به طور کلی به میزان رقابت و اهداف شما بستگی دارد. مسلماً هرچه میزان رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر بیشتر باشد و سایت های بیشتری در آن زمینه وجود داشته باشند. به همان مقدار فعالیت و بودجه بیشتری برای پیشی گرفتن از رقبا نیاز است.

نمیتوان عدد مشخصی برای تعرفه خدمات سئو در نظر گرفت، زیرا هر پروژه با توجه به جایگاه و هدفی که دارد متفاوت و خاص است. اما حدود هزینه از ماهیانه ۵ میلیون  تومان به بالا می باشد.

در صورتی که می‌خواهید از هزینه سئو سایت خود مطلع شوید می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

تعرفه سئو سایت همچنین می‌تواند با توجه به بودجه و اهداف شما نیز متغیر باشد. به عنوان مثال می‌توان به جای ۴ واژه ده‌ها واژه را انتخاب نمود و با فعالیت بیشتر و لینک سازی قوی تر ترافیک بیشتری را به سمت سایت مورد نظر هدایت کرد.

چه عواملی قیمت سئو را تعیین می‌کند؟

قیمت خدمات سئوعوامل متعددی تعیین کننده تعرفه سئو سایت هستند، از جمله:

  • تجربه آژانس، پیمانکار یا مشاور
  • مدل قیمت گذاری SEO، مانند ماهانه یا ساعتی
  • اندازه کسب و کار، مانند راه اندازی یا شرکت
  • مقیاس استراتژی سئو
  • وضعیت استراتژی سئو موجود، مانند قدرت پروفایل بک لینک شما
  • اهداف سئو
    و …

در این میان از طرف تیم کارشناس، میزان رقابت و وضعیت فعلی سایت شما در رتبه بندی گوگل اولین مسئله ای است که مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد. سایت هایی که نام آنها بیشتر جستجو می‌شود و مخاطب ویژه دارند، مسیر هموار تری را در جهت کسب رتبه دارند. از طرفی سایت هایی که تازه تاسیس هستند باید بیشتر به بهینه سازی قالب (سبک بودن و سرعت لود مطلوب) سایت توجه کنند.

ارائه تضمین در خدمات

احتمالا شنیده‌اید که در خدمات بهینه سازی و کسب رتبه هیچ تضمینی وجود ندارد ! با توجه به فعالیت های سایر رقبا و تغییرات الگوریتم های گوگل تا حدودی این مسئله درست است. اما تیم سرچ لند، خدمات سئو را با پیش بینی و آنالیز دقیق رقبا به صورت تضمینی انجام داده و در صورت عدم کسب رتبه و یا افت رتبه در نتایج با تبلیغات ادوردز گوگل آن را جبران می‌کند.

در صورتی که می‌خواهید تمام امور مربوط به پشتیبانی سایت خود را برون سپاری کنید خدمات سئو تضمینی،‌ گزینه مناسبی برای شما می‌باشد. برای شروع پروژه، ابتدا کلمات کلیدی مورد نیاز و آدرس وب سایت جهت ارزیابی میزان رقابت در کلمات و رعایت اصول سئو در طراحی سایت توسط کارشناسان Searchland مورد بررسی قرار می‌گیرد. در نهایت با توجه به میزان رقابت در کلمات مورد نظر شما، زمان و هزینه کسب رتبه مشخص شده و اگر سایت نیازمند تغییرات باشد به شما اعلام می‌گردد.

سوالات متداول

اگر روی سئو و بهینه سازی وبسایت خود سرمایه گذاری کنید، می‌توانید بازگشت سرمایه زیادی داشته باشید. بنابراین، «بله» سئو حتی برای کسب و کارهای کوچک نیز مهم و مفید است.
از آنجایی که الگوریتم گوگل در تشخیص محتوا، با مرتبط‌ترین و معتبرترین اطلاعات همیشه بروز می‌شود. انتظار می‌رود که رتبه بندی با ارائه محتوای با کیفیت بالا که برای کاربران اینترنت مفید باشد، هر روز رقابتی تر شود. در نتیجه پرداخت هزینه SEO به یک شرکت یا کارشناس می‌تواند برای کسب رتبه های بهتر و رقابت لازم باشد.