×

انتخاب کلمات کلیدی برای سئو

4/5 - (4 امتیاز)

یک نویسنده باید مطالب را به نحوی بنویسد که کاربران بتوانند راحت به مطلب مورد نظر دسترسی داشته باشند و همچنین به عنوان  و Meta Description  توجه ویژه داشته باشند. برای اینکه کاربر مطالب خود را پیدا کند باید به گوگل مراجعه کند و کلمه ی مورد نظر را نوشته و گوگل مطالب مربوط به کلمه را نشان می دهد.در این بخش می خواهیم در رابطه با انتخاب کلمات کلیدی و تاثیر آن در سئو سایت نکاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

تاثیر کلمه کلیدی در سئو

انتخاب کلمه کلیدی مناسب و درست می تواند وب سایت خود را مطرح کرده و مخاطب جذب کند. ممکن است تصور کنید که این کار ساده و بی اهمیت باشد اما باید بگوییم که انتخاب کلمات کلیدی درست بسیار مهم است زیرا کلمات  ترافیک را به وب سایت هدایت می کنند. برای این کار راههای زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها زبان فارسی نیستند ولی از Google Keyword Planner  برای فارسی بودن استفاده می کنند.

تهیه لیست کلمات کلیدی

کلماتی که خیلی مهم هستند و کاربردی را انتخاب کرده و با استفاده از ابزار Google Keyword Planner  کلمات پرکاربرد را هم اضافه کنید و به این توجه کنید که تمامی کلمات حداقل باید 1000 بار در ماه جستجو شده باشند. و کلماتی که اضافی هستند را حذف کنید. گاهی وقتها Google Keyword Planner  کلماتی را به ما پیشنهاد می کنند که بی معنی و بی استفاده هستند پس آنها را از لیست خود حذف کنید.

انتخاب کلمات کلیدی با معیارهای سئو

کلماتی را انتخاب کنید که استفاده ی بیشتری از آنها می شوند و با استفاده از آنها کلمات طولانی بسازید ، این کار باعث می شود که این کلمات خاص تر و پر بیننده تر شوند که در موفقیت تاثیر بسزای دارد.

میزان استفاده از کلمات کلیدی باید بین 1و 2 % باشد به هیچ عنوان از کلمات کلیدی تکراری استفاده نکنید، موتورهای جستجوگر این کار را نوعی فریب دادن می دانند که منجر به جریمه خواهد شد.

برچسب ها :
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *